Jant 3 önemli nokta

  

Jant
3 önemli nokta:

Jant aracınızın performans ve yol tutuşuna katkıda bulunur.
Jant, aracınızın fren sisteminin soğutulmasında yardımcı olur.
Hafif metal alaşımlı jantlar, oluşan ısıyı hızla dışarıya transfer eder, dış darbeleri absorbe eder, ekstra güvenlik sağlar, toplam araç ağırlığı azalır, yakıt tasarrufu sağlar.
Jant değişiminiz için, en uygun seçim Firmamız’dır.

Jantlarınız için uzman firma Dursunlar Otomotiv

Ücretsiz ve randevusuz bir kontrol!
Uzman personelimiz jantlarınızda aşağıdaki unsurları kontrol eder:

Harici darbe (görünen-görünmeyen) kontrolü,
Jantta balans, sübap ve bijon kontrolü,
Jantların boya ve kromaj kontrolü.
Bu kontrollerden sonra uzman personel size tespitlerini bildirerek ücretsiz bir hizmet sunacaktır. Firmamız'da personelimiz müşteriye sadece gerekli değişimleri, hizmetleri ve bunun gereklerini size iletirler.

Yapılan kontroller ücretsiz ve sizin tarafınızdan taahhütsüzdür.

Dursunlar Otomotiv uzmanlığı ve Kalitesi
Uzmanlık
Firmamız'da, uzman personelimiz düzenli olarak her marka araca jant takabilmek için eğitim almaktadırlar (en yeniler ve krom jantlar dahil) 1975 yılından beri İş yerimizde onbinlerce jant değiştirilmiştir. Jantlarınız için uzman ve eğitimli personelimize güvenebilirsiniz

Kalite
Her ihtiyacı karşılayabilmek için Firmamız Türkiye’deki Bütün marka seçeneğine sahiptir. Firmamızın uzman personeli araçlarınıza, sürüş tarzınıza, kullanım koşullarınıza ve bütçenize göre, size en uygun jantı seçmenize yardım eder.

JANT FİYATLARI
Aracınız modeline göre jantlarınızın ebatları değişmektedir. Jant fiyatları da ebatlara, markaya, boya çeşidine ve metal alaşımına göre değişmektedir.
Firmamız uzman personelimiz aracınız için ücretsiz ve taahhütsüz bir kontrol hizmeti sunmaktadır.

Detaylı bilgiler
Aracınızın kullandığı jantın ölçüsü, araç üreticisi firma tarafından belirlenir. Herhangi bir değişiklikte üretici firmanın belirlediği ölçülerin dışına çıkılmamalıdır. Ölçülerin değişimini gösteren aplikasyon kataloğu, referans olarak kullanılmalıdır.