YOKOHAMA G012

Maceranın ruh ikizi

YOKOHAMA’nın SUV’lar için geliştirdiği rekabetçi ürünü GEOLANDAR A/T-S için zorlu arazi koşulları harekete çağrı demek.
Ama diğer yandan günlük hayat sizi çağırdığında, partiye davet edilmenizi sağlayacak kadar da sofistike bir ürünle karşı karşıyasınız.
İster yolda, ister arazide olun, GEOLANDAR A/T-S mükemmel sürüş keyfi için var.

Çok seviyeli sırt bloğu tasarımı

A/T-S'nin başarılı arazi çekiş özelliğinin arkasındaki en büyük sırlardan biri 'çok seviyeli' iç sırt bloğu tasarımıdır. Tasarımın sahip olduğu ekstra sertlik, lastiğe gelişmiş bir hareket kabiliyeti sunarken aynı zamanda kendini temizleme özelliğine katkıda bulunur ve arazi koşulluları için daha yüksek kontrol sağlar. Kalıcı sonuçlar yaratan yeni bir teknoloji ile blokların 'açılı' ön kenarları, istenmeyen lastik gürültüsünü ve düzensiz aşınmaları en aza indirir.

Beş açılı blok değişimi

Lastiklerin çevresinde dikkatlice konumlandırılmış, çeşitli uzunluk ve açılarda bloklar bulunur. Bu bloklar lastik sırtından kaynaklanan gürültünün en düşük seviyede tutulmasına olanak tanıyarak hem sürücüye hem de yolculara daha yüksek bir kabin konforu

sağlar. Ayrıca her sırt bloğunun üzerine binen yük optimum seviyede tutularak düzensiz aşınma önemli ölçüde engellenmiş olur.

Güçlü yanak koruyucular

Yeni GEOLANDAR A/T-S’nin yanak kısmında, güçlü lastik bloğu koruyucuları bulunur. Bu özellik lastiği kesik ve aşınmalardan korumanın yanı sıra engebeli arazi koşullarında da ilave çekiş gücü sağlar.

Üç boyutlu lameller

Lastik bloğunun sahip olduğu üstün sertlik özelliğinin anahtarı, yenilikçi tasarımıyla geniş yüzey alanlı, derin, piramit benzeri, zikzak görünümlü lamellerdir. Gerilimden kaynaklanan blok deformasyonunu azaltan bu yeni lameller, aracın fren ve yol tutuş özelliğini kuvvetlendirip lastik sırtındaki düzensiz aşınmaları en aza indirir ve daha iyi kilometre performansı sağlar. Öte yandan lamellerdeki “kenar efekti” su atma özelliği kaygan asfalt üzerinde bile kusursuz bir tutuş imkanı yaratır.

Dört adet derin ve düz kanal

A/T-S'nin temel sırt tasarımı, dört adet derin ve düz kanaldan oluşur. Bu kanalların varlığı, gerek A/T-S'nin üstün su atma yeteneğinde gerekse de ıslak zeminde daha iyi bir yol tutuşu sağlayan gelişmiş anti-aquaplaning (suda kızaklamaya karşı hızlı su deşarjı) özelliğinde büyük rol oynar.

Kauçuk karışımı ve tasarım

Dünyanın pek çok bölgesinde gerçeğe uygun olarak gerçekleştirilen yol ve arazi testleri sonucunda YOKOHAMA, üstün yapı tasarımı ile birlikte A/T-S'yi sınıfında lider konuma taşıyan yeni bir kauçuk karışımı geliştirmiştir. Dayanıklılığı ve yüksek performansı ile GEOLANDAR A/T-S için hiçbir arazi koşulu engel değildir.

YOKOHAMA Lastiklerinin Ürün Yelpazesini

DURSUNLAR OTOMOTİV
Uzman Firma,Uygun Fiyat Avantajıyla Alın!

DURSUNLAR OTOMOTİV
Since 1975

Tel: +90 (324) 515 46 45 Mobil: +90 (537) 457 99 38
Erdemli / Mersin / TÜRKİYE

Tel:+90 (324) 714 58 88 Mobil: +90 (537) 457 99 38
Silifke / Mersin / TÜRKİYE