PIRELLI AP 05

  

ŞANTİYE VE TAŞ OCAKLARINDA TÜM POZİSYONLARDA KULLANILAN AP05, AŞINMAYA VE HARİCİ HASARLARA KARŞI DAYANIKLI BİR YAPIYA SAHİPTİR.

G - Yol/Yol Dışı Koşullar: Diş aşındırma özellikleri yüksek yollarda ve arazide (veya iş gereği hem yol hem de arazide) çalışan araçlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ürünlerdir. Bunların en tipik örnekleri inşaat sektöründe kullanılan araçlardır.
.

TABAN DESENİ
Sırtın ortasında bulunan sürekli çevresel diş sayesinde dengeli kullanım ve asfalt kullanımında bile düzenli aşınma sağlar.

Çevresel geniş derin kanallar ile kaygan zeminde güvenli yol tutuş ve taşların sıkışmasını önleyici özelliklere sahiptir.

Omuz bölgesindeki yatay kanallar sayesinde orta zorluklardaki özel çekiş gerektirmeyen koşullarda arka aksta da kullanılabilme özelliği.

Kullanım sırasında karkasta meydana gelebilecek harici hasarları önlemek amacıyla diş dibi kauçuk kalınlığı artırılmıştır.

YANAKLAR
Güçlendirilmiş yanak yapısı sayesinde darbe ve sürtünmelere karşı dayanıklıdır.

TABAN KARIŞIMI
Uygun kullanım koşullarında yüksek kilometre performansının yanı sıra ağır koşullarda da meydana gelebilecek yırtılma/kesilmelere karşı dayanıklılık.

Mersin / Erdemli'de
Pirelli Lastiklerinin Geniş Ürün Yelpazesini

DURSUNLAR OTOMOTİV
Uzman Firma , Uygun Fiyat
Avantajıyla Alın!

DURSUNLAR OTOMOTİV
Since 1975

Tel: + 90 (324) 515 4645  Gsm:+ 90 (537) 457 9938
Erdemli / Mersin / TÜRKİYE